Porady prawne udzielane przez adw. Elizę Kunę

Specjalizacją kancelarii adwokackiej mecenas Elizy Kuny, której siedzibą jest Warszawa, jest prawo pracy, rodzinne, karne, administracyjne, podatkowe oraz cywilne. W zakres świadczonych przez Panią adwokat usług wchodzi udzielanie porad prawnych, sporządzanie oraz opiniowanie pism i umów, a także reprezentowanie klientów przed sądem.

warszawa adwokat

Bąkowski - commercial law assistance in Poland

Assistance in the area of commercial regulations, administrative proceedings, representation in Polish courts in all instances and other services. Bąkowski law firm from Warsaw provides legal help to domestic and international companies and corporations. The details, including contact data, can be found on the website.

law firm warsaw

Biuro notarialne

Kompleksowy zakres czynności notarialnych oferuje nasza kancelaria notarialna. Oferujemy spisywanie aktów, sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia, podziału spadku czy przeniesienia własności nieruchomości oraz spisywanie protokołów i wiele innych. Biuro Alicji Brandys znajduje się w centrum Krakowa, przy ul. Kapelanka.

kancelaria notarialna

Usługi i porady prawne

Nasze usługi kierujemy zarówno do osób fizycznych jak i biznesowych. Poznańska kancelaria radcy prawnego oferuje wsparcie w sprawach spadkowych, rodzinnych, a także tych dotyczących ubezwłasnowolnienia. Klientom udzielamy porad, sporządzamy pisma oraz zajmujemy się ich reprezentacją w postępowaniach sądowych.

Kancelaria radcy prawnego Poznań

Adwokat w Warszawie

Do głównych zadań podejmowanych przez naszych prawników należy wytaczanie procesów sądowych w imieniu naszych klientów, a także ich reprezentacja przed sądem. Nasza kancelaria z Warszawy udziela wsparcia m.in. w prawie rodzinnym i karnym. Pełna lista podejmowanych czynności została zamieszczona na stronie internetowej.

Kancelaria adwokacka Warszawa

Prowadzimy sprawy z zakresu kodeksu karnego, cywilnego, rodzinnego, gospodarczego, administracyjnego i pracy. Adwokat z kancelarii GGK reprezentuje Klientów w postępowaniach przygotowawczych i wykonawczych, prowadzi także windykację należności i egzekucję alimentów. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Katowicach

adwokat

Kancelaria adwokacka

Nasza warszawska kancelaria prawnicza składa się z zespołu adwokatów świadczących usługi w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego. Zapewniamy pomoc i reprezentujemy Klientów m.in. w sprawach rozwodowych, procedurach dotyczących ustanowienia władzy rodzicielskiej, a także wnosimy o sądowy podział majątku.

Adwokat podział majątku Warszawa

Magdalena Baturo-Wilk

Gdy w związku nie układa się najlepiej, warto skorzystać z pomocy osoby, która spojrzy na Wasze problemy z dystansem. Magdalena Baturo-Wilk prowadzi mediacje rodzinne w profesjonalny sposób. Wystarczy umówić się na wizytę i wspólnie odnaleźć rozwiązanie. Wspieramy w wielu sprawach, także tych, które kończą się na drodze sądowej - rozwodami, podziałem majątku czy przejmowaniem opieki nad dziećmi. Negocjacje między kobietą i mężczyzną są zupełnie dobrowolne i prowadzone w przyjaznej, spokojnej atmosferze.

Mediacje rodzinne

Polecamy listę ofert z różnymi dobrami osobistymi przeznaczonymi do sprzedaży w celu spłacenia wierzytelności. Nasze licytacje komornicze to głównie nieruchomości, samochody, motocykle. Istnieje możliwość nałożenia odpowiedniego filtru na wyszukiwane aukcje, w tym z rodzajem branży oraz wysokością wadium.

Licytacje komornicze

Co w przypadku upadłości?

Specjalizacją naszego biura w Szczecinie jest upadłość konsumencka oraz procesy z nią związane. Nasi pracownicy pomogą Państwu skompletować niezbędne dokumenty, napisać wniosek, a także wytłumaczą przebieg takiego postępowania. Oferta naszego biura skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw, jak i do klientów indywidualnych.

Upadłość konsumencka Szczecin

Zapytania do prawnika

Kancelaria zapewnia opinie oraz porady prawne na terenie Wrocławia oraz Wołowa. Reprezentujemy naszych Klientów przed organami egzekucyjnymi, sądami oraz innymi jednostkami publicznymi. Oferujemy pomoc w zakresie prowadzenia rozmów negocjacyjnych przedsądowych oraz w trakcie toczących się już postępowań.

porady prawne Wrocław

Odzież - przeróbki krawieckie

Choć postawę działalności naszego zakładu w Toruniu stanowi pranie ubrań, wykładzin i dywanów, to w ofercie znajduje się również naprawa odzieży. W ramach przeróbek krawieckich możemy wymienić podartą podszewkę, wszyć nowy zamek na miejsce tego, któremu ułamały się ząbki czy przyszyć oderwane guziki.

Naprawa odzieży Toruń