Porady prawne udzielane przez adw. Elizę Kunę

Specjalizacją kancelarii adwokackiej mecenas Elizy Kuny, której siedzibą jest Warszawa, jest prawo pracy, rodzinne, karne, administracyjne, podatkowe oraz cywilne. W zakres świadczonych przez Panią adwokat usług wchodzi udzielanie porad prawnych, sporządzanie oraz opiniowanie pism i umów, a także reprezentowanie klientów przed sądem.

warszawa adwokat

Biuro notarialne

Kompleksowy zakres czynności notarialnych oferuje nasza kancelaria notarialna. Oferujemy spisywanie aktów, sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia, podziału spadku czy przeniesienia własności nieruchomości oraz spisywanie protokołów i wiele innych. Biuro Alicji Brandys znajduje się w centrum Krakowa, przy ul. Kapelanka.

kancelaria notarialna

Usługi i porady prawne

Nasze usługi kierujemy zarówno do osób fizycznych jak i biznesowych. Poznańska kancelaria radcy prawnego oferuje wsparcie w sprawach spadkowych, rodzinnych, a także tych dotyczących ubezwłasnowolnienia. Klientom udzielamy porad, sporządzamy pisma oraz zajmujemy się ich reprezentacją w postępowaniach sądowych.

Kancelaria radcy prawnego

Kancelaria adwokacka

Nasza warszawska kancelaria prawnicza składa się z zespołu adwokatów świadczących usługi w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego. Zapewniamy pomoc i reprezentujemy Klientów m.in. w sprawach rozwodowych, procedurach dotyczących ustanowienia władzy rodzicielskiej, a także wnosimy o sądowy podział majątku.

Adwokat podział majątku Warszawa

Odzież - przeróbki krawieckie

Choć postawę działalności naszego zakładu w Toruniu stanowi pranie ubrań, wykładzin i dywanów, to w ofercie znajduje się również naprawa odzieży. W ramach przeróbek krawieckich możemy wymienić podartą podszewkę, wszyć nowy zamek na miejsce tego, któremu ułamały się ząbki czy przyszyć oderwane guziki.

Naprawa odzieży Toruń

Pomoc prawna dla firm i klientów indywidualnych

Oferuję pomoc klientom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom. Jako prawnik doradzam w bieżących sprawach firmy, sporządzam i opiniuję umowy, reprezentuję klientów przez sądem oraz organami administracyjnymi, sporządzam regulaminy oraz egzekwuję zadłużenia od kontrahentów. Siedziba mojej kancelarii znajduje się w Ełku.

Prawnik Ełk

Pomoc prawna dla mieszkańców Krakowa

Moją specjalizacją jest świadczenie pomocy prawnej zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Adwokat w Krakowie może pomóc w zakresie problemów z prawem pracy, prawem cywilnym, prawem budowlanym, a nawet w sprawach karnych. Wsparcie obejmuje m.in. reprezentację procesową, pomoc w sporządzaniu dokumentacji.

Adwokat Kraków