Anatomiczny model człowieka

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo wysokiej jakości artykuły szkolne. Sklep internetowy, w którym znajdą Państwo nasze produkty wyposażony jest w szeroki asortyment różnego rodzaju zabawki, akcesoria szkolne, szkielet człowieka, jak również meble do pokoju, czy odzież. Ta bogata oferta obejmuje artykuły szkolne, które znajdują się w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty, którą znajdą Państwo w pełni na naszej stronie internetowej. Polecamy!

szkielet człowieka

Warsztaty dla pracowników

Warsztaty dla pracowników to forma szkolenia, które odbywa się w określonym czasie i miejscu, przeznaczonym wyłącznie dla pracowników danego przedsiębiorstwa. Mowa tu o tzw. szkoleniach zamkniętych, które często są skuteczniejsze od szkoleń otwartych, prowadzonych w grupie z pracownikami z innych firm. Warsztaty dla pracowników pozwalają na indywidualne podejście do potrzeb i możliwości kadry, a także na wzrost zaangażowania i motywacji do dalszej pracy. Korzystając z tego typu szkoleń, przedsiębiorstwa mogą zwiększyć wydajność pracy swoich pracowników, a także zbudować w firmy silną i efektywną drużynę. 

Szkolenia zamknięte

Nauka angielskiego branżowego dla dorosłych

Nasza firma zajmuje się nauczaniem języka angielskiego. W ofercie znajduje się angielski dla dorosłych. Przygotowaliśmy kursy specjalistyczne: kurs wojskowy,kurs biznesowy i kurs angielskiego technicznego. Idealnie sprawdzi się dla pracowników firm - by poradzić sobie z branżowymi określeniami w tym języku. Zajęcia prowadzone są na różnym poziomie zaawansowania, adekwatnie do umiejętności słuchaczy. Uczestnicy skupiają się na zdobyciu praktycznych umiejętności komunikacyjnych.

Angielski techniczny