Anatomiczny model człowieka

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo wysokiej jakości artykuły szkolne. Sklep internetowy, w którym znajdą Państwo nasze produkty wyposażony jest w szeroki asortyment różnego rodzaju zabawki, akcesoria szkolne, szkielet człowieka, jak również meble do pokoju, czy odzież. Ta bogata oferta obejmuje artykuły szkolne, które znajdują się w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty, którą znajdą Państwo w pełni na naszej stronie internetowej. Polecamy!

szkielet człowieka

Recykling to nasza przyszłość

Zastanawiasz się, czym jest recykling? Na czym polega gospodarka w obiegu zamkniętym? GOZ jest filozofią praktyczną, która wymaga od konsumentów oraz producentów zaangażowania w utrzymanie produktów w obiegu. Oznacza to przetwarzanie surowców, ich umiejętną utylizację lub przekształcanie na nowe obiekty.

goz

Dezynfekcja obiektu

W związku z pandemią wzrosło zapotrzebowanie na dezynfekcję budynków i biur. Nową i skuteczniejszą formą jest ozonowanie pomieszczeń. Jest to również o tyle lepsze rozwiązanie, że nie pozostawia specyficznego zapachu chemikaliów i jest znacznie bezpieczniejsze od innych form usuwania wirusów i bakterii.

Ozonowanie pomieszczeń

Szkolenia z arkuszów kalkulacyjnych

Pośród prowadzonych przez nas szkoleń jest na przykład kurs MS Excel na poziomach: podstawowym, średnio zaawansowanym i zaawansowanym. Ponadto, oferujemy też szkolenia specjalistyczne, przykładowo dotyczące zastosowania programu w biznesie lub analizie finansowej. Po ukończeniu każdego z nich wydajemy certyfikat.

Kurs MS Excel