Witaj w agencji pośrednictwa pracy Cekal. Jeśli chcesz wyjechać do pracy za granicę w charakterze pielęgniarki wykwalifikowanej bądź opiekuna osób starszych, skontaktuj się z nami. Rekrutujemy dla naszych Klientów w Anglii i Irlandii. W tym wypadku wymagamy znajomości komunikatywnej języka - angielskiego. Do obowiązków należą codzienna pielęgnacja podopiecznego, podawanie posiłków i leków, dotrzymywanie towarzystwa.

Praca Anglia od zaraz

Geotechnika - badania gruntu

Wykonywane przez naszą firmę badania gruntu z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Decydując się na nawiązanie z nami współpracy możesz liczyć na to, że zlecenia wykonają dla Ciebie profesjonaliści specjalizujący się w geotechnice i pokrewnych dziedzinach wiedzy. Wiercenia ręczne i mechaniczne, precyzyjne badania gruntu i wiele innych - to właśnie jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom. Skorzystaj z naszej propozycji - zrobimy wszystko, by nie zawieść Twoich oczekiwań.

Badania gruntu

Portal z kazusami i orzeczeniami do nauki na egzamin radcowski - Examo

Bardzo dobrze przygotowane, opracowane przez ekspertów kazusy prawne to podstawa nauki do egzaminów zawodowych Ministra Sprawiedliwości. Na portalu Examo znajdziesz stany faktyczne, które zostały opatrzone rozwiązaniami w formach apelacji, skargi bądź opinii o braku podstaw do wniesienia danego środka.

kazusy prawne