Uroczystości urodzinowe dla najmłodszych

Chciałbyś sprawić maluszkowi niespodziankę i zamówić dla niego przyjęcie? Skorzystaj z szerokiej oferty Bricks 4 Kidz. Organizujemy urodziny dla dzieci z wykorzystaniem naszych modeli z klocków LEGO. Przy wsparciu edukatorów tworzymy niezwykłą atmosferę pełną śmiechu i zabaw. Dla każdego gościa przewidujemy upominki. Proponujemy imprezy tematyczne związane z ulubionymi postaciami z kreskówek: Angry Birdies, Jurassic Land czy MINIOStwory. Prowadzimy wydarzenia w większych miastach w Polsce, między innymi w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Szczecinie czy Toruniu.

urodziny dla dzieci

Opieka nad dziećmi

Zajmujemy się sprawowaniem opieki nad dziećmi. Nasze przedszkole znajduje się w Warszawie w dzielnicy Włochy. Nasi podopieczni mają zagwarantowane kilka ciepłych posiłków, a także liczne atrakcje, w postaci zajęć muzycznych, ruchowych, tanecznych i plastycznych. Ponadto prowadzimy zajęcia z nauki języka hiszpańskiego.

Przedszkole Warszawa włochy

Produkty dla dzieci

Cieszące rodziców i malucha prezenty na Baby Shower mogą być jednocześnie piękne i praktyczne. Przyszła mama z pewnością doceni bawełniane kocyki do wyściełania wózka. Można też pomyśleć o wspólnym, większym upominku np. kokonie do łóżeczka, w którym noworodek będzie się czuł bezpiecznie. Z kolei zabawki i przytulanki będą cieszyć malucha przez dłuższy czas.

prezenty na Baby Shower

Usługi pogrzebowe Mokotów

Polska tradycja nakazuje oddanie czci zmarłym, czego najlepszym przykładem jest Święto 1 listopada. Zakład pogrzebowy Kalla odnosi się do tego obyczaju, opierając swoje usługi na godnym i pełnym szacunku pożegnaniu zmarłego. Na stronie internetowej zamieściliśmy szczegółowe informacje na temat podejmowanych przez nas działań.

Zakład pogrzebowy

Zabawka dla młodego fana samochodów

Zauważyłeś, że Twoja pociecha uwielbia bawić się resorakami czy zdalnie sterowanymi pojazdami? Podaruj mu coś wyjątkowego, co na nowo zdefiniuje wspólną zabawę autkami. Samochód na akumulator dla dzieci to propozycja, która zachwyci najmłodszych fanów motoryzacji i pozwoli im się poczuć jak prawdziwy kierowca!

Samochód na akumulator dla dzieci

Zabawki z melodyjką

Pozytywka to połączenie niepowtarzalnej zabawy i melodii, które wielu dzieciom przypadną do gustu. Jednak ciekawa pozytywka może zostać zakupiona również dzisiaj, a ich szeroki wybór oferuje nasz sklep. Specjalizujemy się również w innych artykułach dla dzieci i rodziców. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Pozytywki dla dzieci

Szkoła projektowania

W naszej szkole prowadzimy kursy krawiectwa, na których można poznać podstawy oraz bardziej zaawansowane techniki, jakie wykorzystywane są w tym zawodzie. Jesteś dopiero początkującym miłośnikiem szycia ubrań i tekstyliów? A może chciałbyś pogłębić swoje umiejętności? Niezależnie od poziomu zaawansowania, nasze szkolenia są dla Ciebie!

Kursy krawiectwa