Opieka nad dziećmi

Zajmujemy się sprawowaniem opieki nad dziećmi. Nasze przedszkole znajduje się w Warszawie w dzielnicy Włochy. Nasi podopieczni mają zagwarantowane kilka ciepłych posiłków, a także liczne atrakcje, w postaci zajęć muzycznych, ruchowych, tanecznych i plastycznych. Ponadto prowadzimy zajęcia z nauki języka hiszpańskiego.

Przedszkole Warszawa włochy

Bello4Baby

Różne wymiary, zastosowanie najwyższej jakości komponentów oraz atrakcyjne ceny sprawiają, że łóżeczka dziecięce dostępne w asortymencie naszego sklepu cieszą się ogromnym zainteresowaniem Klientów. Dzięki sprzedaży online będziecie Państwo mogli obejrzeć wszystkie rozwiązania bardzo dokładnie, zdobyć informacje o wszelkiego rodzaju parametrach i postawić na to rozwiązanie, które będzie najbardziej odpowiednie dla Waszej pociechy. Zapewniamy szeroki wybór i bardzo atrakcyjne ceny oferowanych rozwiązań.

Sklep z łóżeczkami dziecięcymi

Fikusie

Oferujemy urocze dodatki pomocne każdej świeżo upieczonej mamie w opiece nad dzieckiem. Można znaleźć u nas między innymi komfortowe i bezpieczne kokony dla niemowląt. Wykonujemy je ręcznie, z certyfikowanej miękkiej bawełny i są one odpowiednie dla maluchów do 8 miesiąca życia. Do wyboru jest wiele wzorów w obecnie bardzo modnym stylu rustykalnym.

Kokony dla niemowląt