Opieka nad dziećmi

Zajmujemy się sprawowaniem opieki nad dziećmi. Nasze przedszkole znajduje się w Warszawie w dzielnicy Włochy. Nasi podopieczni mają zagwarantowane kilka ciepłych posiłków, a także liczne atrakcje, w postaci zajęć muzycznych, ruchowych, tanecznych i plastycznych. Ponadto prowadzimy zajęcia z nauki języka hiszpańskiego.

Przedszkole Warszawa włochy

Zabawka dla młodego fana samochodów

Zauważyłeś, że Twoja pociecha uwielbia bawić się resorakami czy zdalnie sterowanymi pojazdami? Podaruj mu coś wyjątkowego, co na nowo zdefiniuje wspólną zabawę autkami. Samochód na akumulator dla dzieci to propozycja, która zachwyci najmłodszych fanów motoryzacji i pozwoli im się poczuć jak prawdziwy kierowca!

Samochód na akumulator dla dzieci

Szkoła projektowania

W naszej szkole prowadzimy kursy krawiectwa, na których można poznać podstawy oraz bardziej zaawansowane techniki, jakie wykorzystywane są w tym zawodzie. Jesteś dopiero początkującym miłośnikiem szycia ubrań i tekstyliów? A może chciałbyś pogłębić swoje umiejętności? Niezależnie od poziomu zaawansowania, nasze szkolenia są dla Ciebie!

Kursy krawiectwa

MamaAnia

Dają poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa, dostosowane są do różnego wieku użytkowników, a ponadto wykonane zostały według nowoczesnych designów, w związku z czym wpływają niezwykle pozytywnie na wystrój danego pomieszczenia - dostępne w naszej ofercie łóżeczka niemowlęce to najwyższa na rynku jakość. Zapewniamy szeroki wybór rozwiązań o różnych rozmiarach i designach, wśród których z całą pewnością każdy znajdzie dla siebie oraz swojej pociechy coś idealnego. Stwórzcie w pokoju malucha prawdziwie baśniową krainę.

Łóżeczka niemowlęce

Kuleczka

Sklep internetowy Kuleczka prezentuje niezwykłe śpiworki dla dzieci do trzeciego miesiąca życia. Długie rękawki i wygodne zapinanie na zamek błyskawiczny sprawiają, że maluszkowi jest ciepło i wygodnie. To dobre ubranko do wózka na spacer lub wyjazd z wizytą. To najlepsza zabawka dla malutkiego dziecka, które może chwytać w paluszki pstrokate skrawki materiału.

Śpiworki do spania