Opieka nad dziećmi

Zajmujemy się sprawowaniem opieki nad dziećmi. Nasze przedszkole znajduje się w Warszawie w dzielnicy Włochy. Nasi podopieczni mają zagwarantowane kilka ciepłych posiłków, a także liczne atrakcje, w postaci zajęć muzycznych, ruchowych, tanecznych i plastycznych. Ponadto prowadzimy zajęcia z nauki języka hiszpańskiego.

Przedszkole Warszawa włochy

Szkoła projektowania

W naszej szkole prowadzimy kursy krawiectwa, na których można poznać podstawy oraz bardziej zaawansowane techniki, jakie wykorzystywane są w tym zawodzie. Jesteś dopiero początkującym miłośnikiem szycia ubrań i tekstyliów? A może chciałbyś pogłębić swoje umiejętności? Niezależnie od poziomu zaawansowania, nasze szkolenia są dla Ciebie!

Kursy krawiectwa

MamaAnia

Dają poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa, dostosowane są do różnego wieku użytkowników, a ponadto wykonane zostały według nowoczesnych designów, w związku z czym wpływają niezwykle pozytywnie na wystrój danego pomieszczenia - dostępne w naszej ofercie łóżeczka niemowlęce to najwyższa na rynku jakość. Zapewniamy szeroki wybór rozwiązań o różnych rozmiarach i designach, wśród których z całą pewnością każdy znajdzie dla siebie oraz swojej pociechy coś idealnego. Stwórzcie w pokoju malucha prawdziwie baśniową krainę.

Łóżeczka niemowlęce

Kuleczka

Sklep internetowy Kuleczka prezentuje niezwykłe śpiworki dla dzieci do trzeciego miesiąca życia. Długie rękawki i wygodne zapinanie na zamek błyskawiczny sprawiają, że maluszkowi jest ciepło i wygodnie. To dobre ubranko do wózka na spacer lub wyjazd z wizytą. To najlepsza zabawka dla malutkiego dziecka, które może chwytać w paluszki pstrokate skrawki materiału.

Śpiworki do spania

MIDO

Klientki oczekujące dziecka chętnie odwiedzają naszą stronę internetową, na której znajduje się oferta ubrań zaprojektowanych i skonstruowanych tak, aby nie powodowały dyskomfortu podczas noszenia. Wśród najchętniej kupowanych pozycji znajdują się legginsy ciążowe. Zostały one uszyte z wysokogatunkowych dzianin i bardzo dobrze sprawdzają się podczas użytkowania. Nie uciskają i dopasowane zostały do anatomicznego kształtu. W sprzedaży znajdują się różne modele, także te z okrywą z ciepłego polaru od wewnątrz.

Legginsy ciążowe