Zamówienie odbitek przez internet

Choć fotografia od dawna najczęściej obecna jest wyłącznie w internecie, w wersji cyfrowej, warto przenieść niektóre wspomnienia na papier. Wydruk zdjęć to doskonały pomysł - takie odbitki będą świetnym prezentem dla nas samych i naszych bliskich. Na naszej stronie wystarczy wybrać rozmiar i określić kilka innych parametrów - reszta zrobi się sama!

wydruk zdjęć

Malarstwo

Jeśli zależy Ci, aby Twoje mieszkanie nabrało unikalnego charakteru, powinieneś zainwestować w malarstwo. W naszym sklepie znajdziesz m.in. obrazy akrylowe. Powieszenie dzieł sztuki na ścianach sprawi, że mieszkanie stanie się estetyczne i inspirujące. Zapraszamy na zobaczenie prac do naszego stacjonarnego punktu w Krakowie!

Obrazy akrylowe Kraków

Angielskie pomoce naukowe

Chcesz podszkolić się z języka? A może odświeżyć zapomniane słówka? Ebook po angielsku to doskonała metoda nauki. Zawsze pod ręką - na twoim czytniku, tablecie lub w telefonie. Będziesz mógł czytać i powtarzać słówka oraz gramatykę w każdej wolnej chwili. Mamy również elektroniczne słowniki branżowe.

ebook po angielsku

Pasje taneczne

Rozwijanie pasji istotne jest w każdym wieku. Nie tylko dzieci, ale również dorośli powinni dbać o swoje zainteresowania. W naszej szkółce taniec high heels poznasz od samych podstaw. Wykwalifikowane i doświadczone specjalistki z Bydgoszczy wytłumaczą krok po kroku na co zwrócić uwagę i wyjaśnią każdy aspekt.

Taniec high heels Bydgoszcz

Wyjątkowa kartka

W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz fajne kartki na urodziny, które będą uniwersalnym upominkiem dla bliskiej Ci osoby. Dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji są kolorowe i wytrzymałe. Z pewnością spodobają się obdarowanemu i dostarczą sporo uśmiechu na jego twarzy. Skorzystaj już dziś.

fajne kartki na urodziny

Autorka \\\"Szklanego tronu\\\"

Oprócz klasyków znajdziesz u nas również książki fantastycznego. Szczególnie polecamy powieści Sarah J. Mass, amerykańskiej pisarki fantasy. W swojej ofercie posiadamy jej bestsellerową serię "Szklany tron", który składa się z sześciu części. Ponadto w naszej księgarni kupisz także jej kolejny literacki bestseller, czyli cykl "Dwory".

Sarah J. Maas