Zamówienie odbitek przez internet

Choć fotografia od dawna najczęściej obecna jest wyłącznie w internecie, w wersji cyfrowej, warto przenieść niektóre wspomnienia na papier. Wydruk zdjęć to doskonały pomysł - takie odbitki będą świetnym prezentem dla nas samych i naszych bliskich. Na naszej stronie wystarczy wybrać rozmiar i określić kilka innych parametrów - reszta zrobi się sama!

wydruk zdjęć

Stacje radiowe

W naszym serwisie znajdziesz pikantne newsy z muzycznego świata, a także najnowsze piosenki i teledyski. Puszczane w radio disco polo towarzyszy kierowcom, pracownikom oraz uczniom. To niezwykle rozrywkowy gatunek, które opanował parkiety w całej Polsce. Muzyka ta gości na weselach, studniówkach i dyskotekach.

Radio disco polo

usługi poligraficzne

Czy wiesz, że solidne, metalowe długopisy z grawerem sprawdzą się doskonale jako gadżety promocyjne? Takie właśnie zestawy artykułów piśmienniczych możesz zamówić w Drukmania w Krakowie. Specjalizujemy się w profesjonalnych gadżetach reklamowych z nadrukami i zdobieniem laserowym. Jesteśmy w stanie nanieść na produkt dowolny obraz, napis, co tylko zechcecie. Oferujemy sprawdzone rozwiązania nie tylko dla marketingu. Zapraszamy do skorzystania z oferty na nowoczesne notesy i inne upominki.

długopisy z grawerem