http://fotofabrykamarzen.pl/fotografia-biznesowa/

Fotografia biznesowa to zdjęcia, których celem jest wyraźne podkreślenie sposobu działania przedsiębiorstwa i ukazanie profesjonalizmu pracowników. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą - czyli przede wszystkim do przejrzenia naszego portfolio. Zapewniamy, że fotografia korporacyjna w wykonaniu naszego fotografa jest w pełni profesjonalna. Gorąco prosimy o kontakt z nami.

Fotografia biznesowa

Inka - warsztaty teatralne

Jesteśmy doświadczoną szkołą, która wierzy, że o rozwój artystyczny można dbać w każdym wieku, niezależnie od swojej pracy, doświadczeń, czy też wykształcenia. Inka organizuje warsztaty teatralne, które wymagają dużego wkładu pracy, ale za to nagradzają niesamowitymi wynikami. Nasi profesjonalni oraz nagradzani wykładowcy uczą takich przedmiotów, jak obgadywanie ciała, kamerton, sceniczny akcelerator, psycho-tropy, a także przeprowadzają indywidualne zajęcia aktorskie na specjalne życzenie każdego Klienta.

warsztaty teatralne

Reprodukcje sytuki

Nie jest tajemnicą dla nikogo, iż zakup oryginalnych obrazów związany jest każdorazowo z ogromnym nakładem środków. Nawet jeśli nie celujemy w prace artystów światowego formatu, rzadko kiedy możemy pozwolić sobie na tego typu luksus. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Galerii Oranż, która na łamach swojego sklepu internetowego prezentuje między innymi różnorodne reprodukcje obrazów. Gwarantujemy, iż ich jakość nie pozostawia niczego do życzenia. Zachęcamy do dokonywania zakupów oraz cieszenia się pięknem.

Reprodukcje obrazów