Dentysta Żory

W przypadku ostrych i przewlekłych bólów zęba należy udać się do specjalisty, którym jest stomatolog. W Żorach na Śląsku funkcjonuje nasz gabinet, w którym przyjmie Państwa doświadczony dentysta. Nasza poradnia otwarta jest w różnych godzinach, od poniedziałku do soboty. Obowiązuje rejestracja telefoniczna.

Dentysta Żory

Kolonoskopia Warszawa

W naszej klinice medycznej w Warszawie stosujemy najbardziej efektywne metody diagnostyczne. W pracowni endoskopowej przeprowadzamy badania: kolonoskopię, gastroskopię, polipektomię w jelicie grubym, żołądku, dwunastnicy lub przełyku, badanie hist-pat. Do wyboru w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym.

Kolonoskopia Warszawa

Badanie psychiatryczne

Nasza poradnia zdrowia psychicznego oferuje Państwu badanie psychiatryczne, które jest bardzo ważnym wstępem do procesu leczenia. Dzięki niemu będziemy mogli określić Państwa ogólny stan fizyczny oraz określić wagę problemu. Zapewniamy specjalistyczną opiekę medyczną oraz poczucie bezpieczeństwa. Serdecznie zapraszamy do zapisów na wizytę.

Badanie psychiatryczne

Terapia za pomogą jogi

Istnieje wiele metod walki ze słabościami swojego organizmu, nasza metoda sprawdza się niezależnie od wieku, płci, czy stopnia sprawności fizycznej. Oferujemy leczenie uzależnień jogą, które pozwala uwolnić swoje ciało od napięć, działa stymulująco na narządy wewnętrzne,układ nerwowy, hormonalny i ma właściwości oczyszczające.

Leczenie uzależnień jogą

Gabinet Hair Medica - leczenie chorób skóry głowy

Jedną z najtrudniejszych i najbardziej kłopotliwych chorób związanych z kondycją włosów jest grzybica skóry głowy. To choroba zakaźna, którą można zarazić się poprzez kontakt z chorym zwierzęciem lub człowiekiem. Objawy to wrzodziejące zmiany skórne, które nasilają się wskutek częstego stosowania kosmetyków i wyjaławiających detergentów. Specjaliści w gabinecie trychologicznym Hair Medica pomogą w zwalczeniu schorzenia i poprawie kondycji włosów osłabionych dolegliwościami. Kontakt dostępny na naszej stronie.

Grzybica skóry głowy

Zabiegi poprawiające stan uzębienia

Krzywe zęby lub przebarwienia spowodowane piciem dużej ilości kawy to kompleks wielu ludzi. W takim przypadku warto zgłosić się do dentysty, który postawi diagnozę i zaproponuje metodę leczenia lub korekcji. Stomatologia estetyczna to szereg zabiegów, które mają na celu poprawę wyglądu zębów. W naszym gabinecie zajmujemy się ich wybielaniem. Ponadto pacjenci mogą to robić samodzielnie w domu przy użyciu pasty i nakładek.

Stomatologia estetyczna

Dentysta z Trójmiasta

Warto regularnie się badać, aby jak najwcześniej rozpoznać chorobę i podjąć leczenie. Tak samo jest w przypadku zębów. Nasz stomatolog z Trójmiasta przyjmuje pacjentów dorosłych i dziecięcych i dokonuje przeglądu jamy ustnej i stanu uzębienia. Zajmuje się także zabiegami profilaktycznymi, fluoryzacją i lakowaniem.

Stomatolog Trójmiasto

Rabarbar lekarski

Rabarbar lekarski to roślina o dużych liściach ułożonych w formie rozetki. W zielarstwie korzysta się z jego korzenia, który bogaty jest w glikozydy garbnikowe i antraglikozydy. Rzewień jest także źródłem witamin A, C i E, makroelementów, kwasu foliowego i błonnika. Na naszej stronie internetowej znajdziecie przepis na przyrządzenie tego korzenia w naparze.

rzewień

Terapia nałogu hazardowego

Nasz ośrodek w sercu Bieszczad proponuje czterotygodniowe pobyty odwykowe (z możliwością przedłużenia do sześciu tygodni) osobom z nałogami. Leczenie uzależnienia od hazardu odbywa się pod okiem terapeuty, zarówno przez uczestnictwo w indywidualnych konsultacjach, jak i w terapii grupowej w gronie maksymalnie dziewięciu osób.

Leczenie uzależnienia od hazardu

Wsparcie w walce z alergią

Urządzenia dla alergików są niezwykle pomocne dla osób cierpiących na alergie, zwłaszcza w okresach wysokiego pylenia. Filtry powietrza, odkurzacze z HEPA oraz specjalne pościelowe i materacowe zabezpieczenia, to tylko niektóre z dostępnych urządzeń. Filtry powietrza skutecznie usuwają z powietrza pyłki, kurz i inne alergeny, zmniejszając ryzyko alergicznych reakcji. Odkurzacze z HEPA zatrzymują pyłki i drobnoustroje, a specjalne zabezpieczenia na pościel i materace ograniczają kontakt z alergenami, takimi jak roztocza. Urządzenia dla alergików pozwalają cieszyć się życiem bez obaw o reakcje alergiczne.

Urządzenia dla alergików

Choroba pasożytnicza

Malaria to znana choroba pasożytnicza, która występuje w krwinkach czerwonych w wątrobie, szpiku kostnym, śledzionie, a także w węzłach chłonnych. Zimnica objawia się m.in. poprzez uczucie chłodu, dreszcze, poty oraz wysoką temperaturę. Leczenie musi być wdrożone przez lekarza i wyłącznie pod jego nadzorem.

Zimnica

Klinika dentystyczna w Gliwicach

Chcesz cieszyć się pięknym uśmiechem lub potrzebujesz pilnej pomocy w nagłym wypadku? Niezależnie od Twoich potrzeb - stomatolog w Gliwicach jest do Twojej dyspozycji. W zakres świadczonych usług wchodzą implanty, leczenie kanałowe, ekstrakcja ósemek, ortodoncja, a także profilaktyka oraz protetyka.

stomatolog Gliwice