Rehabilitacja i fizjoterapia

Mieszczące się w Poznaniu gabinety fizjoterapii Novina zapewnią Ci kompleksową rehabilitację i szybkie dojście do pełnej sprawności. Realizujemy usługi zarówno dla osób ze skierowaniem, jak i bez. Umożliwiamy bezpłatną konsultację z fizjoterapeutą, dotyczącą najlepszej przy danym schorzeniu formy rewalidacji. Dzięki naszym zabiegom do dawnej kondycji wracają Pacjenci ze schorzeniami ortopedycznymi, urazowymi i neurologicznymi. Prowadzimy także zajęcia dla kobiet w ciąży oraz osób borykających się z obrzękami.

masaż

Podniesienie biustu

W naszej klinice możliwe jest do osiągnięcia podniesienie biustu. Luxmed to grupa, która dba o najwyższy poziom leczenia i operacji w swoich placówkach, dlatego tez mogą być Państwo pewni najwyższej jakości i satysfakcji z efektów konkretnego zabiegu. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

podniesienie biustu

Rozrywka dla osób starszych

Nie musisz zostawiać starszej, schorowanej osoby przez cały dzień samej w domu! Wystarczy, że skontaktujesz się z Dziennym Klub Seniora STOKROTKA leżącym w Zachodniopomorskiem i możesz mieć pewność, że twoja babcia lub dziadek spędzi cały dzień w miłej atmosferze, dostanie przepyszny, ciepły posiłek i weźmie udział w wielu rozwijających zajęciach. Każda osoba starsza ma tam szansę rozwijać swoje zainteresowania, a także odkryć całkiem nowe pasje i w znacznym stopniu poprawić sobie nastrój. Zapraszamy!

Dom seniora Zachodniopomorskie

Terapia alkoholowa w Attente

Witaj w Prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień Attente. Odwyk - to słowo brzmi groźnie, fatalnie, nieswojo. Jednak rozważając rozwój choroby alkoholowej, narkomanii czy innego uzależnienia szybko dochodzimy do wniosku, że to jedyne wyjście z sytuacji. Profesjonalna detoksykacja i współpraca z terapeutami pozwalają stanąć na nogi i odzyskać życiowe cele. Uzależnienie jest chorobą, z którą trzeba nauczyć się żyć i funkcjonować. Całkowite wyleczenie bowiem, już nigdy nie będzie możliwe. Pomożemy Ci, sprawdź.

Odwyk

Boli Państwa ząb? Potrzebny będzie Państwu dobry stomatolog. My Państwu pomagamy i zapraszamy do naszego gabinetu zlokalizowanego w Poznaniu. Znajdą tutaj Państwo fachową i skuteczną pomoc. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Serdecznie zachęcamy do umawiania się na wizyty w naszym gabinecie.

Dobry stomatolog Poznań

Fundacja \\\"Razem Zmieniamy Świat\\\" - warsztaty w Twoim mieście

To oczywiste, że chcesz, aby Twoi bliscy, którzy zostali dotknięci chorobą przewlekłą, mieli zapewnioną doskonałą opieką i wsparcie. Zdecydowanie się na samodzielnie wykonywanie obowiązków pielęgnacyjnych wymaga dużego poświęcenia. Dlatego Fundacja "Razem Zmieniamy Świat" postanowiła pomóc Ci w wykonywaniu tych zadań. Prowadzimy warsztaty, dzięki którym będziesz wiedział, jak troszczyć się o higienę i zdrowie seniora, a także dowiesz się jaka jest profilaktyka przeciwodleżynowa. Terminy najbliższych zadań zostały zamieszczone na stronie internetowej.

Profilaktyka przeciwodleżynowa

Pflege mit Herzen - pomagaj starszym osobom

Jeśli szukasz pracy, nie boisz się kontaktu z innymi ludźmi, jesteś empatyczna i czuła, zdecyduj się na współpracę z nami. Praca dla opiekunek w Niemczech zaproponowana przez Pflege mit Herzen to odpowiedzialność, ale też przygoda. Poznasz wiele nowych ludzi, ciekawą kulturę, rozwiniesz swoje umiejętności językowe zarówno w codziennych kontaktach, jak i na kursach przez nas zaproponowanych. Co oferujemy? Wysokie wynagrodzenie, zakwaterowanie w rodzinie i bezpieczeństwo (legalna umowa oraz ubezpieczenie).

opiekunki niemcy

Przychodnia Weterynaryjna - Leczymy zwierzęta

Zajmujemy się pełną diagnostyką chorób dermatologicznych, prowadzimy ciążę, wykonujemy zabiegi onkologiczne i chirurgiczne, przeprowadzamy badania laboratoryjne oraz leczenie chorób autoagresywnych, grzybic i infekcji bakteryjnych. Przychodnia Weterynaryjna w Chorzowie czynna jest we wszystkie dni tygodnia oraz w święta. Oferujemy również wizyty domowe. Istnieje także możliwość skorzystania z zabiegów pielęgnacyjnych w naszym gabinecie oraz uzyskania porad dotyczących behawioryzmu zwierząt i pomocy w opiece nad starszym czworonogiem.

weterynarz chorzów

Usługi stomatologiczne doświadczonych lekarzy-specjalistów

Prowadzimy nowoczesną, prężnie rozwijającą się Klinikę Dentystyczną w Warszawie, gdzie zespół najlepszych specjalistów dba o prawidłowy stan zdrowia zębów swoich pacjentów. Posiadamy innowacyjne, zaawansowane technologiczne rozwiązania, pomocne do przeprowadzania zabiegów. Zatrudniamy najlepszych dentystów z różnych dziedzin stomatologii. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie problemy oraz dolegliwości związane z uzębieniem oraz schorzeniami jamy ustnej. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Gabinety stomatologiczne w Warszawie

Preparaty na pozbycie się łupieżu - Hair Pharma

Skończ z problemem białego nalotu na włosach i ubraniach. Wejdź na stronę sklepu internetowego Hair Pharma, gdzie znajdziesz dobry szampon przeciwłupieżowy w atrakcyjnej cenie. Nieważne czy przyczyną Twojego problemu była zła dieta, twarda woda czy suche powietrze - to produkt który pozwoli sobie poradzić z nim szybko i w bezpieczny sposób. Polecamy preparat pochodzący od znanej firmy kosmetycznej Nubea, która od lat tworzy serię linii produktów przeznaczonych do codziennej pielęgnacji włosów i skóry.

Dobry szampon przeciwłupieżowy

Najlepszy dom seniora

Nasz Dom Seniora to prywatna placówka w Szklarskiej Porębie oferująca pomoc i opiekę nad osobami starszymi. staramy się w pełni uwzględniać indywidualne potrzeby naszych podopiecznych i zapewnić im warunki domowe oraz przyjazną atmosferę. Wierzymy, że tworzymy wspólnie to miejsce. Zachęcamy do bliższego poznania naszej oferty.

Dom seniora