Wyposażenie restauracji

W lokalach gastronomicznych należy zadbać o solidne, odporne na wilgoć wyposażenie. Dlatego w naszym sklepie internetowym znajdują się meble ze stali nierdzewnej, a w tym półki wiszące, regały, podstawy, stoły z basenem i wiele więcej. Wszystkie wyróżniają się nie tylko dużą funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem.

Meble ze stali nierdzewnej

Najwyższej jakości jedzenie na imprezę

Podstawą naszego menu jest oczywiście najlepsza pizza w Nowej Hucie! Dowozimy ją gratis. Dbamy o to, by serwowane przez nas danie było najwyższej jakości. Jeśli więc nie mają państwo pomysłu na obiad lub nieoczekiwanie podczas sobotniej zabawy zabrakło jedzenia - nasza pizzeria czeka na zamówienia przez telefon lub za pośrednictwem strony internetowej.

Najlepsza pizza Nowa Huta

Restauracja zaprasza

Szukasz smacznego i zdrowego cateringu na każdą okazję? Znajdziesz go w restauracji Pod Koziołkiem. To wyjątkowy lokal na gastronomicznej mapie Poznania, w którym każdego dnia serwujemy aromatyczne i świeże dania kuchni polskiej, jak również pomysłowe przysmaki inspirowane smakami z różnych zakątków świata. Polecamy jedzenie na telefon, dania obiadowe, jak również kompletne zestawy, na przykład na wieczerzę wigilijną dla zapracowanych. Wybierz naszą obsługę cateringową na uroczystość w swojej firmie.

Jedzenie na dowóz Poznań

Usługi gastronomiczne

Prowadzona przez nas restauracja zlokalizowana jest w Koszalinie. Serwujemy różne potrawy, między innymi obiady, sałatki, dania mięsne i śniadaniowe. Ponadto specjalizujemy się w przygotowywaniu dań cateringowych, które są świetnym rozwiązaniem dla osób, które często organizują przyjęcia okolicznościowe. Ponadto w lokalu również urządzamy tego typu imprezy, między innymi chrzciny, roczki czy rocznice ślubu.

Restauracja Koszalin

Czekoladowe tabliczki deserowe

Proponujemy ręcznie robione słodkie produkty, które mogą stać się oryginalnym prezentem dla bliskich. Każda czekolada personalizowana jest ozdobiona tekstem, który pomoże Ci w wyrażeniu uczuć czy złożeniu gratulacji. Co więcej pakujemy ją w eleganckie kartonowe opakowanie z przeźroczystym wiekiem i kokardą.

Czekolada personalizowana

Restauracja tajska w centrum Katowic

Wszystko co różni się od naszej kultury i codzienności, a zwłaszcza jedzenie, niezmiernie nas ciekawi, przyciąga i ekscytuje. Dlatego restauracja tajska, mieszcząca się w Katowicach, cieszy się taką popularnością. Przygotowywane w niej dania wyróżniają się swoją autentycznością i unikalnym smakiem. Serdecznie zapraszamy!

Katowice restauracja

Berry Good - producent borówki amerykańskiej

Zajmujemy się dostarczaniem wyjątkowo świeżych owoców, których smak kiedyś mogli poznać tylko mieszkańcy Ameryki Południowej, a później Japonii. Berry Good to producent borówki amerykańskiej, która hodowana jest na plantacjach położonych w Wielkopolsce, Lubelszczyźnie, a także na Podkarpaciu. Świeżość naszych owoców gwarantujemy poprzez natychmiastowe ich schłodzenie zaraz po zerwaniu, a następnie włożenie do wygodnych opakowań i ostrożne przetransportowanie na półki sklepowe na terenie całej Polski.

Producent borówki amerykańskiej