Famma Archiwizacja - przechowywanie i niszczenie dokumentów

To właśnie w ramach naszej współpracy proponujemy również rzetelne, bezpieczne i profesjonalne przechowywanie oraz niszczenie dokumentów różnego rodzaju. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, dlatego oferujemy sprawdzone oraz najlepsze rozwiązania dla wszystkich swoich klientów. Zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu!

Przechowywanie dokumentów

Gwarantujemy zadowolenie

Jeżeli potrzebny Ci tłumacz języka niderlandzkiego, który działa szybko i profesjonalnie, u nas bez wątpienia go znajdziesz. Nasze biuro tłumaczeń jest miejscem, w którym staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie, aby klienci byli zadowoleni z ich rezultatów. Wybierając naszego tłumacza języka niderlandzkiego możesz liczyć na to, że sprosta on wszystkim Twoim oczekiwaniom.

Tłumacz języka niderlandzkiego

katalogowanie dokumentacji

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, w ramach których wykonywana jest dla naszych klientów digitalizacja i archiwizacja dokumentów. Nowoczesne systemy i technologie wykorzystywane przez naszych doświadczonych specjalistów pomogą Wam w zaoszczędzeniu czasu i miejsca na przechowywanie wybranych akt w Waszych przedsiębiorstwach. Zapewniamy Wam najbardziej konkurencyjne ceny na rynku. Dzięki nam możliwe jest odpowiednie katalogowanie wybranych dokumentacji, które ułatwi ich klarowne poszukiwanie informacji.

System archiwizacji dokumentów

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z funkcji konferencyjnej, jaką pełni Strefa Biura. Do Państwa dyspozycji pozostaje wynajem sali konferencyjnej w Warszawie. Zarządca obiektu gwarantuje kompleksowo wyposażone wnętrza oraz profesjonalną obsługę podczas spotkania. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej http://strefabiura.com.pl/

Wynajem sali konferencyjnej Warszawa

Sklep papierniczy

Oferujemy Państwu wysokiej jakości akcesoria biurowe, papiernicze, a także spożywcze - czyli wszytko to, co jest niezbędne do kompleksowego wyposażenia każdego biura. Dostępne w naszej ofercie produkty m.in. artykuły do archiwizacji dokumentów doskonale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Artykuły do archiwizacji dokumentów

Świadczenia na rzecz pracownika

Pomagamy pracodawcom uregulować kwestie krótko i długoterminowych świadczeń pracowniczych. Prosperujące przedsiębiorstwa zwracają się do nas, abyśmy dokonali analizy rynku i wsparli je przy doborze i rozliczeniu odpraw emerytalnych czy ulg energetycznych. A finalnie przeprowadzili wyceny aktuarialne najbardziej adekwatne do profilu działalności.

Wyceny aktuarialne

Sprzedaż ubezpieczeń Gdynia

Oferujemy Państwu atrakcyjne ubezpieczenia od niespodziewanych zdarzeń losowych, jak również pracownicze (grupowe). Ubezpieczamy również firmy z Gdyni - ich floty samochodowe, towary, zwłaszcza te niebezpieczne. Dzięki temu w razie wypadku lub też kradzieży przedsiębiorstwo nie poniesie żadnej straty materialnej.

Ubezpieczenia Gdynia

Jeśli chcesz zabezpieczyć w domu rewolwer lub pistolet, sprawdź naszą ofertę. Na naszej stronie internetowej znajdziesz różnorodne sejfy na broń krótką. Mogą być wyposażone w zamek kluczowy, szyfrowy lub elektroniczny. Skrytka posiada czujniki położenia rygli oraz drzwi. Przy próbie włamania, system rygli zablokuje dostęp do drzwi szafki pancernej.

sejf na broń

Tłumaczenie symultaniczne z języka niemieckiego

Prowadząc biznes lub pracując w biznesie, gdzie kontakty z klientami zagranicznymi są częste, nie możesz sobie pozwolić na wpadki językowe. Dlatego sprawdzony tłumacz ustny, niemiecki język znający jak własną kieszeń, jest niezastąpionym i profesjonalnym kompanem na każde spotkanie firmowe czy pozyskanie klienta.

Tłumacz ustny niemiecki

Jeżeli interesuje Cię rzetelnie przeprowadzony audyt podatkowy, znalazłeś się we właściwym miejscu. W naszej firmie pracują specjaliści, którzy wyróżniają się odpowiedzialnością oraz sumiennością. Dzięki tym cechom są w stanie realizować usługi na najwyższym poziomie. Zleć nam audyt podatkowy - jesteśmy pewni, że współpraca z nami Cię nie zawiedzie.

Audyt podatkowy

Egzamin UDT - jak zdać?

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta szkoleniowa spełniała Państwa oczekiwania. Kurs operatora podestów ruchomych przygotowuje do egzaminu UDT. Obejmuje zagadnienia teoretyczne, a także praktykę i realizację ćwiczeń z obsługi "zwyżki na pojazdach". Zapraszamy - korzystna cena i doświadczeni instruktorzy to nasze zdecydowane atuty.

kurs operatora podestów ruchomych

Ewidencjonowanie ruchu kapitału z tytułu dostaw i usług

Prowadzenie spraw finansowych firmy w sposób rzetelny i zorganizowany to podstawa przedsiębiorczości. Jest to konieczne do zachowania płynności finansowej i uniknięcia ewentualnych konsekwencji prawnych. Jako specjalistyczna firma oferujemy międzynarodowe księgowanie zobowiązań oraz obsługę dokumentacji w tym zakresie.

Księgowanie zobowiązań

Ubezpieczenie kierowców

Wielu kierowców zastanawia się, jaką polisę sobie wykupić – czy wystarczy tylko OC, czy jednak warto zainwestować także w AC i NNW. Ubezpieczenia pakietowe są znacznie bardziej korzystniejsze niż pojedyncze usługi. Polisy te są ważne na terenie całej Unii Europejskiej, co pozwala na spokojne podróżowanie po Starym Kontynencie.

ubezpieczenia pakietowe

ForManWay

Jako zespół kreatywnych specjalistów jesteśmy w stanie wesprzeć zarówno kandydatów poszukujących stałego miejsca zatrudnienia, jak również firmy pragnące podjąć współpracę z najlepszymi specjalistami w branży. Jeżeli więc chcesz dokonać specjalistycznej rekrutacji inżynierów i pracowników IT, to koniecznie zaufaj naszym specjalistom. Nie tylko pozwolą Ci dotrzeć do najlepiej wykwalifikowanych kandydatów, ale również usprawnią etap elekcji i wyboru tych najlepszych - pozwalających Twojej firmie rozwinąć skrzydła.

Agencja rekrutacyjna IT