Prowadzenie biura z Dime Office

Załóż z nami wirtualne biuro i rozwijaj swoją firmę. Oferujemy gotową spółkę, a także adres siedziby, na który przychodzić będzie Twoja korespondencja. W kwocie jaką zapłacisz znajdują się dodatkowe usługi, takie jak rejestracja w KRS, zgłoszenie VAT oraz obsługa rachunkowa od momentu jej założenia. Będziemy wspierać Cię na każdym etapie - od rozpoczęcia działalności po sprzedaż. Pomożemy Ci w załatwieniu formalności, a także wesprzemy w prowadzeniu księgowości. Zajrzyj na naszą stronę i dowiedz się więcej.

wirtualne biuro Warszawa

Mają sposób na księgowość

Prowadzisz firmę? Szukasz kogoś, kto odpowiedzialnie i profesjonalnie zajmie się twoimi urzędowymi sprawami? Skorzystaj z usług doświadczonego biura rachunkowego. Kancelaria Podatkowa MKM sp. z o. o. z Krakowa podejmuje się prowadzenia księgowości i spraw kadrowo-płacowych. Z pełną rzetelnością wezmą na siebie księgi rachunkowe, przychodów i rozchodów, czy sporządzanie sprawozdań. Działają zgodnie z wszelkimi wymogami ustawy. Reprezentują swoich klientów w kontaktach z ZUS-em i urzędami skarbowymi.

biuro rachunkowe kraków

Gotowe spółki na sprzedaż+

Nasza usługa to znaczne ułatwienie dla osób, które dopiero rozpoczynają działalność na dużą skalę. Oferujemy zakładanie spółek za przedsiębiorców lub też gotowe formy prawne, które można uruchomić według przepisów już dzień po zakupie. W komplecie oczywiście otrzymują Państwo podmiot zgodny z obowiązującym prawem, z pełną dokumentacją. Doradzamy także we wszelkich sprawach formalnych. Zajmujemy się też rozliczaniem podatków - mają Państwo zatem kompleksową usługę pod nosem - zapraszamy do kontaktu.

Założenie spółki z o.o

Kwestie prawne dla przedsiębiorstw - WTS Saja

Każda firma powinna mieć na uwadze zmiany w świadczeniach oraz płaceniu należności. Biuro doradcze WTS Saja wspiera klientów w zakresie finansów. Prowadzimy audyt podatkowy i badamy prawidłowości rozliczeń, zajmujemy się kompleksowym przeglądem oraz optymalizacją ryzyka, a także badamy ceny transferowe.

Audyt podatkowy

Polisy dla wspólnot i Klientów indywidualnych - DG Broker

Od lat zajmujemy się szeroko pojętymi polisami - na życie, związanymi z prowadzeniem gospodarstwa rolnego czy działalności gospodarczej. Specjalistom z DG Broker możesz powierzyć ubezpieczenie wspólnoty mieszkaniowej. Masz gwarancję wyboru najlepszej formy zabezpieczenia, dopasowanej do indywidualnych potrzeb.

Ubezpieczenie wspólnoty mieszkaniowej

Famma Archiwizacja - przechowywanie i niszczenie dokumentów

To właśnie w ramach naszej współpracy proponujemy również rzetelne, bezpieczne i profesjonalne przechowywanie oraz niszczenie dokumentów różnego rodzaju. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, dlatego oferujemy sprawdzone oraz najlepsze rozwiązania dla wszystkich swoich klientów. Zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu!

przechowywanie dokumentów

KMK- przekład tekstów specjalistycznych

Działające w branży od 1997 roku biuro KMK oferuje najwyższej klasy tłumaczenia specjalistyczne tekstów z różnorodnych dziedzin nauki czy przemysłu. Zapewniamy najwyższą jakość przekładu, a także poprawność merytoryczną, gramatyczną, stylistyczną, interpunkcyjną i składniową. Oferujemy usługi w trybie normalnym oraz ekspresowym, a także przekład dokumentów (realizowany przez tłumacza przysięgłego) oraz stron internetowych, katalogów produktów czy instrukcji. Gwarantujemy pełną poufność powierzonych nam treści.

tłumaczenia specjalistyczne