Famma Archiwizacja - przechowywanie i niszczenie dokumentów

To właśnie w ramach naszej współpracy proponujemy również rzetelne, bezpieczne i profesjonalne przechowywanie oraz niszczenie dokumentów różnego rodzaju. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, dlatego oferujemy sprawdzone oraz najlepsze rozwiązania dla wszystkich swoich klientów. Zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu!

Przechowywanie dokumentów

katalogowanie dokumentacji

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, w ramach których wykonywana jest dla naszych klientów digitalizacja i archiwizacja dokumentów. Nowoczesne systemy i technologie wykorzystywane przez naszych doświadczonych specjalistów pomogą Wam w zaoszczędzeniu czasu i miejsca na przechowywanie wybranych akt w Waszych przedsiębiorstwach. Zapewniamy Wam najbardziej konkurencyjne ceny na rynku. Dzięki nam możliwe jest odpowiednie katalogowanie wybranych dokumentacji, które ułatwi ich klarowne poszukiwanie informacji.

System archiwizacji dokumentów

sejf na broń

Jeśli chcesz zabezpieczyć w domu rewolwer lub pistolet, sprawdź naszą ofertę. Na naszej stronie internetowej znajdziesz różnorodne sejfy na broń krótką. Mogą być wyposażone w zamek kluczowy, szyfrowy lub elektroniczny. Skrytka posiada czujniki położenia rygli oraz drzwi. Przy próbie włamania, system rygli zablokuje dostęp do drzwi szafki pancernej.

sejf na broń

Tłumaczenie symultaniczne z języka niemieckiego

Prowadząc biznes lub pracując w biznesie, gdzie kontakty z klientami zagranicznymi są częste, nie możesz sobie pozwolić na wpadki językowe. Dlatego sprawdzony tłumacz ustny, niemiecki język znający jak własną kieszeń, jest niezastąpionym i profesjonalnym kompanem na każde spotkanie firmowe czy pozyskanie klienta.

Tłumacz ustny niemiecki

Audyt podatkowy

Jeżeli interesuje Cię rzetelnie przeprowadzony audyt podatkowy, znalazłeś się we właściwym miejscu. W naszej firmie pracują specjaliści, którzy wyróżniają się odpowiedzialnością oraz sumiennością. Dzięki tym cechom są w stanie realizować usługi na najwyższym poziomie. Zleć nam audyt podatkowy - jesteśmy pewni, że współpraca z nami Cię nie zawiedzie.

Audyt podatkowy

Egzamin UDT - jak zdać?

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta szkoleniowa spełniała Państwa oczekiwania. Kurs operatora podestów ruchomych przygotowuje do egzaminu UDT. Obejmuje zagadnienia teoretyczne, a także praktykę i realizację ćwiczeń z obsługi "zwyżki na pojazdach". Zapraszamy - korzystna cena i doświadczeni instruktorzy to nasze zdecydowane atuty.

kurs operatora podestów ruchomych

Ewidencjonowanie ruchu kapitału z tytułu dostaw i usług

Prowadzenie spraw finansowych firmy w sposób rzetelny i zorganizowany to podstawa przedsiębiorczości. Jest to konieczne do zachowania płynności finansowej i uniknięcia ewentualnych konsekwencji prawnych. Jako specjalistyczna firma oferujemy międzynarodowe księgowanie zobowiązań oraz obsługę dokumentacji w tym zakresie.

Księgowanie zobowiązań

Bezpieczna wymiana gotówki.

Polecamy nasz profesjonalny kantor walutowy jako miejsce, gdzie dokonacie szybkiej i prostej wymiany gotówki. Przygotowaliśmy środki płatności z różnych krajów. Dzięki błyskawicznej transakcji możecie zaopatrzyć się w potrzebną gotówkę. Gwarantujemy najbardziej atrakcyjne ceny na dokonanie zakupu. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług we Wrocławiu.

Kantor wymiany walut Wrocław

Biuro rachunkowe NOTIW

Biura rachunkowe znacznie ułatwiają prowadzenie każdej działalności gospodarczej. Pozwalają także znacznie obniżyć koszt jej prowadzenia. Warszawa jest miastem gdzie działa wiele biur rachunkowych, a wybranie odpowiedniego może być ciężką decyzją. Nasze biuro rachunkowe należy do najlepszych w całej Warszawie, więc już dziś zapoznaj się z naszą ofertą.

biuro rachunkowe NOTIW

Warsztaty integracyjne

Zadbaj o rozwój swojej firmy, inwestując w jej najcenniejszy zasób - ludzi. Odkryj naszą ofertę wybitnych mówców, którzy prowadzą inspirujące wykłady motywacyjne dla pracowników na różnych poziomach kadry. Poprzez inspirujące historie, naukowo poparte metody i praktyczne ćwiczenia, nasi eksperci pomogą wzmocnić zespół, podnieść morale i zwiększyć produktywność.

Wykłady motywacyjne dla pracowników