Garett - skomputeryzowane zegarki na rękę

Technologia rozwinęła się dziś już tak bardzo, że nawet w małym zegarku człowiek jest w stanie umieścić moc obliczeniową godną komputera. Smartwatche jakie znajdziecie Państwo w asortymencie firmy Garett to produkty, które funkcjonują w ten właśnie sposób. Każdy iwatch umożliwia skorzystanie z internetu czy wykonanie telefonu, a także na słuchanie muzyki. Oprócz tego nasza firma dystrybuuje też inny elektroniczny sprzęt jak choćby kamery sportowe i samochodowe czy drony. Znajdziecie nas w Kielcach.

Smartwatche

Każda firma powinna posiadać program kadrowo płacowy, który niewątpliwie wspomaga jej funkcjonowanie. Jeżeli nie mają takiego programu, zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową. Firma TIK-SOFT oferuje różnego rodzaju oprogramowanie, w tym oczywiście systemy ERP i program kadrowo płacowy najwyższej klasy.

Program płacowy

Instalacje sprężonego powietrza

Firma Pneuma jest dystrybutorem sprężarek śrubowych olejowych i bezolejowych, kompresorów tłokowych, turbosprężarek oraz filtrów. Polecamy wysokiej jakości osuszacze adsorpcyjne, które doskonale usuwają wilgoć z powietrza atmosferycznego lub sprężonego. Sprężone powietrze używane jest w bardzo wielu sytuacjach codziennych i gałęziach przemysłu. Wilgoć w nim zawarta może szkodzić procesom, do których powietrze to jest wykorzystywane. Dlatego oferujemy wysoce skuteczne urządzenia wiążące wilgoć.

Osuszacze adsorpcyjne

Automatyka oświetleniowa

Zajmujemy się działalnością w branży elektrycznej, w ramach której dostarczamy na rynek zarówno elementy niezbędne w każdym domu, jak i przeznaczone do działalności przemysłowej. Hurtownia El-Dar ma w swoim asortymencie np. automat zmierzchowy, który ma na celu samoczynne załączanie bądź wyłączanie oświetlenia.

automat zmierzchowy

Rozłączniki izolacyjne Spamel

Jeśli interesują Państwa wyroby elektrotechniczne takie jak rozłączniki izolacyjne, które wyróżniać się będą trwałością i wysoką jakością, to zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Jesteśmy producentem akcesoriów elektrotechnicznych, które z powodzeniem są stosowane w różnych gałęziach przemysłu na całym świecie.

Rozłączniki izolacyjne

Urządzenia przenośne marki Asus

Jeśli chcesz kupić dobry i niedrogi sprzęt komputerowy, to sprawdź naszą ofertę. Klientom proponujemy lekkie i smukłe komputery przenośne. Większość z nich posiada ekrany dotykowe z możliwością obrotu o 360 stopni. Laptop Asus, na pewno spodoba się wszystkim, którzy szukają urządzenia nie tylko do pracy, ale również do gry.

Laptop Asus

Ochrona informacji przedsiębiorstwa

Proponujemy nowoczesne rozwiązania, dzięki którym możliwe będzie zapewnienie ochrony przed m.in. atakami hakerskimi, szpiegostwem czy inwigilacją. Oferujemy wsparcie, zwiększające cyberbezpieczeństwo firmy, obejmujące zabezpieczenie danych osobowych pracowników i klientów oraz wszelkich informacji poufnych.

Cyberbezpieczeństwo firmy

Jesteśmy producentem z profesjonalnym sprzętem do obróbki drewna i metalu. W ofercie dostępne są m.in. narzędzia do obróbki drewna, jak również potrzebne przy ich użytkowaniu akcesoria. Zaopatrzyć mogą się Państwo więc zarówno w różnego typu piły, jak również ukośnice, szlifierki czy inne elementy niezbędne na wyposażeniu warsztatu.

narzedzia do obróbki drewna

Biblioteki taśmowe i serwery

Firma oferuje różne rodzaje bibliotek taśmowych, które, jako że są w stanie przechować ogromną ilość danych oraz przetwarzać je bez problemów, często znajdują zastosowanie w firmach. Przykładem takiej biblioteki jest serwer IBM z Mainframe, który jest niezawodny, dlatego że m.in. posiada wielką moc obliczeniową.

Serwer IBM z mainframe

Formy z tworzyw sztucznych

Filarem naszej działalności są niezwykle precyzyjne formy z tworzyw sztucznych. Substancją stosowaną przez nas najczęściej jest poliuretan, gdyż zapewnia on możliwość łatwego wpływania na parametry finalnego produktu. Materiał ten jest bezpieczny w użytkowaniu, a do jego zalet zaliczyć należy odporność na smary i oleje.

Poliuretan

Szyby do użytku publicznego

W celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkownikom budynków użytku publicznego, takich jak urzędy, szpitale, czy szkoły, należy stosować specjalne materiał. Doskonale sprawdza się szkło bezpieczne, definiowane przez normę PN-EN 12600:2004. Szyby te, w celu całkowitej redukcji szkód pękać powinny na jeden z trzech określonych prawem sposobów.

szkło bezpieczne

Drukarka, skaner i kopiarka w jednym

Nie da się ukryć, że współcześnie ilość sprzętu komputerowego i peryferiów zalewa rynek i nasze biurka. Dlatego wybierz ekonomiczne i oszczędzające miejsce rozwiązanie - oferta urządzeń wielofunkcyjnych przygotowanych przez naszą firmę pozwoli na wybranie najlepszej dla ciebie opcji, łączącej drukarkę, kopiarkę i skaner.

Oferta urządzeń wielofunkcyjnych

Materiały eksploatacyjne do ploterów

Postaw na wysoką jakość kupowanych materiałów eksploatacyjnych do swojego urządzenia drukującego. Papier ploterowy prezentowany na naszej stronie dostępny jest w kilku szerokościach. Nawinięty na rolki, gładki, o gramaturze 80 lub 100, dostępny jest w korzystnej cenie. Zamów już dziś i podnieś jakość wykonywanych wydruków.

papier ploterowy

Nowe pily panelowe

Piły formatowe to wydajne urządzenia. Skoro wiemy, że klienci mają do nas zaufanie wybierając polecane przez nas maszyny do obróbki drewna, w tym szlifierki czy piły panelowe, troszczymy się o to, aby go nie nadwyrężać i dostarczamy im jedynie te rozwiązania, których wysoką jakość jesteśmy w stanie zagwarantować. Piły panelowe z naszej oferty to już klasyka sprzętu do obróbki drewna.

Piły panelowe

Skuteczne i wydajne rozwiązania są pożądane w wielu branżach. Specjalnością firmy KONKRET są maszyny do pakowania oraz ich sprzedaż. Oferowane przez nas produkty to wydajne urządzenia o doskonałych parametrach technicznych. W asortymencie sklepu znajdują się modele o zróżnicowanej mocy przerobowej, co również ma znaczenie i pozwoli na wskazanie wariantu odpowiadającego profilowi Państwa działalności.

Maszyny do pakowania

Hurtownia maszyn do środków czystości

Szukasz sklepu, w którym możesz znaleźć zarówno rzeczy do higieny, jak i meble ze stali nierdzewnej? Producent urządzeń do dezynfekcji oferuje szeroki wybór towarów na swojej stronie internetowej. Znajdziesz tam wolnostojące maszyny, a także te mobilne. Higienicznie i bezdotykowo zostanie podany Ci płyn, który zabije wszelkie bakterie z Twoich dłoni.

Producent urządzeń do dezynfekcji

Wypożyczenie widlaka

Jeśli popsuła Ci się Twoja maszyna do pracy na magazynie, to mamy dla Ciebie specjalną ofertę! Wiemy, jak ważna jest płynna praca, dzięki której możesz szybko i sprawnie rozdysponować ładunki. Dlatego też proponujemy wynajem wózków widłowych. Może on być zarówno krótkoterminowy, jak i długoterminowy.

Wynajem wózków widłowych

Godmar

Specjalnością naszej firmy jest produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych, w ramach których to działań powstają m. in. węże techniczne. Artykuły te świetnie sprawdzą się zarówno w przemyśle, jak i w rolnictwie, a ich zróżnicowane parametry sprawiają, że są dostosowane do odmiennych zastosowań. Godmar dysponuje modelami do sprężonego powietrza, do środków ochrony roślin, a także przeznaczonymi do ogólnych zastosowań. Wielkość i wytrzymałość zwojów może być dostosowana do wymagań konkretnej branży.

Węże techniczne

Specjalna powłoka

Serdecznie polecamy nasze usługi i produkty przedstawione na stronie internetowej, a w szczególności powłoki PVD. Można pokryć nimi narzędzia i detale. Takie produkty są stosowane w procesie regeneracji na naostrzone narzędzia, formy wtryskowe, matryce i stemple. Dzięki ich nałożeniu całkowity czas użytkowania sprzętu będzie dłuższy.

Powłoki PVD

Zabawki z drewna

Szukasz ciekawego pomysłu na zabawę dla całej rodziny? Układanie elementów może być także dobrym urozmaiceniem spotkań towarzyskich. Może zdecydujesz się na ofertę naszego sklepu internetowego obejmującą klocki drewniane Maple? Kupisz u nas zestawy składające się ze 100, 200, 500 i więcej płytek, które pakujemy w skrzynie lub worki.

Klocki drewniane Maple

Wynajem drukarek

Świadczymy usługi sprzedaży i wynajmu biurowych urządzeń wielofunkcyjnych. Jeśli potrzebujesz sprzętu na krótki okres czasu, wynajem zapewni Ci wysoką jakość produktu przy dużo niższych kosztach. Nowe i używane drukarki laserowe dostępne są w wersji czarno-białej i kolorowej. W razie występowania usterek nasi fachowcy zajmą się naprawą.

Używane drukarki laserowe

Czujnik z rezystorem

Urządzenia wyposażone w oporniki platynowe doskonale sprawdzą się w produkcji industrialnej. Przemysłowe czujniki temperatury z rezystorem posiadają zakres od -200 do 850 stopni, a ich budowa również powinna być dostosowana do rodzaju przestrzeni. W jednej z zakładek na naszej stronie znajdą Państwo szczegółowe informacje techniczne dotyczące naszych termometrów.

Przemysłowe czujniki temperatury

Pozyskiwanie podzespołów

Wyróżnia nas kompleksowa oferta doskonałej jakości produktów. Jako ceniony wśród klientów dostawca części do urządzeń, gwarantujemy najwyższą jakość w przystępnej cenie. Nasz zespół tworzy wykwalifikowana kadra ekspertów. Zajmujemy się także zarządzeniem rachunkami, towarami i zapasami. Zapraszamy do kontaktu.

Dostawca części do urządzeń

Wydajniejsza praca dzięki nowoczesnym technologiom uczenia

Postępujący rozwój technologiczny skutkuje pojawianiem się coraz to nowych rozwiązań ułatwiających pracę oraz usprawniających przebieg wielu różnych procesów w dużych i mniejszych firmach. Jednym z takich rozwiązań jest deep learning, czyli głębokie uczenie bazujące na systemie sztucznych sieci neuronowych, które można wyszkolić tak, aby wykonywały różne zadania skuteczniej i sprawniej niż zwykły pracownik.

Głębokie uczenie