Eleganckie apartamenty

Jeżeli tym, czego szukacie są pełne klimatu, acz komfortowe domki, a Zakopane to miejsce, w które wybieracie się na wczasy - nasza oferta z pewnością przypadnie Wam do gustu. Proponujemy domki absolutnie wyjątkowe. Najprościej się o tym przekonać wchodząc na naszą stronę i zapoznając się z prezentowaną tam galerią zdjęć. Czyniąc to z pewnością szybko zorientujecie się co mamy na myśli pisząc "pełne klimatu". Zapierające dech w piersiach widoki wokół są dodatkowym (a może głównym) atutem naszej niezwykłej oferty - gorąco zapraszamy!

Domek Zakopane

Chata Karczowiska

Jesteśmy hotelem, specjalizującą się w zakresie cateringu, organizacji wszelkich imprez oraz zapewniania doskonałej obsługi. Nasza nazwa, czyli Hotel Karczowiska jest ściśle związana z miejscowością, w której rozpoczęliśmy działalność, o którym dziś wciąż pamiętamy, jako kolebce naszego sukcesu, jednakże prowadzimy obecnie działalność na terenie całego kraju. Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z firmą usługową. Zapewniamy, że nasz długoletni, bo trwający aż 12 lat, staż na rynku nie jest przypadkowy. Świadczymy usługi, które każdorazowo potrafią sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Hotel Legnica

Wyjątkowy nocleg na Kaszubach

Zapraszamy do bazy noclegowej Miłosz - komfortowego i ekskluzywnego hotelu SPA na Kaszubach, cieszącego się już ogromną popularnością na polskim rynku. To miejsce odpoczynku i całkowitego odprężenia, które spełni Twoje najśmielsze oczekiwania i wymagania. Czekamy właśnie na Ciebie z najkorzystniejszą propozycją!

Hotel kaszuby

Salon odnowy biologicznej

Zachęcamy do odwiedzenia naszego hotelu SPA w górach, Solinianka. Znajdujemy się w niezwykle atrakcyjnym miejscu Bieszczad, obfitującym nie tylko w atrakcje turystyczne, ale także niezwykle piękne okoliczności przyrody, sprzyjające uprawianiu różnych sportów. Proponujemy najlepsze pakiety w naszym salonie odnowy biologicznej.

spa w górach

Willa Rzepicha - zostań zaszym Gościem!

Korzystając z przygotowanej przez nas oferty każdy z Was będzie mógł cieszyć się znakomitym wypoczynkiem, który gwarantują nasze przestronne i doskonale wyposażone pokoje gościnne. Willa Rzepicha w Zakopanem to miejsce, które jednocześnie pozwala cieszyć się ciszą i relaksem otoczenia, jak i umożliwia szybkie przemieszczenie się na stok narciarski czy górski stok. Po takiej aktywności będziecie potrzebowali regeneracji i właśnie dlatego nasze komfortowe noclegi okażą się dla Was doskonałym wyborem!

pokoje gościnne zakopane

Konferencje i noclegi we Wronkach

Przed państwem jedno z najlepszych miejsc do wypoczynku i ucieczki od gwaru miasta w Wielkopolsce. Hotel pod Poznaniem - Olympic zaprasza pojedynczych gości, rodziny z dziećmi i biznesmenów, oferując bogato urządzone pokoje, restaurację, organizację imprez, biesiad oraz liczne atrakcje. Hotel posiada również nowoczesne sale konferencyjne.

sala weselna wielkopolska

Poszukiwacze przygód

Nasza firma od wielu lat zajmuje się organizacją ciekawych i bezpiecznych wakacji dla dzieci. Nasze obozy cieszą się dużym zainteresowaniem ponieważ piszemy dla nich autorskie, ciekawe i oryginalne programy. Współpracujemy z doświadczonymi pedagogami i doskonałymi wychowawcami, którzy będą czuwali nad bezpieczeństwom każdego uczestnika. Jeździmy do sprawdzonych ośrodków wczasowych i zapewniamy stały, dwudziestoczterogodzinny kontakt z kierownikami placówek. Warto powierzyć nam opiekę nad dzieckiem!

Wakacje dla dzieci