Konsultacje z psychologiem

Niektóre sytuacje życiowe stawiają nas przed kryzysami, z którymi ciężko jest sobie poradzić na własną rękę. Niezależnie od tego czy problemy te mają podłoże emocjonalne czy związane są ze sferą seksualną, wszystkim potrzebującym niezbędnego wsparcia udziela nasza poradnia psychologiczna w Warszawie Instytut Terapii i Psychoedukacji.

Poradnia psychologiczna Warszawa

Kompleksowa organizacja ślubu Gdańsk

Specjalnością doświadczonej agencji Stacja Ślub jest kompleksowa organizacja ślubu i wesela w Gdańsku: opracowanie koncepcji i stylu wydarzenia, propozycja oprawy wizualnej i artystycznej, planowanie, przygotowanie, nadzór nad przebiegiem oraz obsługa po-eventowa i rozliczenie z podwykonawcami. Zapewniamy pełne dopasowanie charakteru ceremonii do preferencji i oczekiwań Młodej Pary oraz nieszablonową, wyjątkową realizację każdego zlecenia. Przygotowane przez nas wesele pozostawi niezapomniane wrażenia wszystkim uczestnikom.

Kompleksowa organizacja ślubu Gdańsk

Produkty na komunię

Jak przedstawić dziecko na Pierwszej Komunii Świętej? Wybierając nasze dodatki komunijne! Zapewniamy wyjątkową elegancję, niewymuszony szyk i niepowtarzalny styl. Oferujemy szeroki wybór dodatków - od welonów z delikatnej koronki, przez białe rękawiczki, po ozdobne girlandy. Zadbaj o najdrobniejsze detale, które sprawią, że ten wyjątkowy dzień będzie pamiętny. Wybierając nasze dodatki komunijne, zyskujesz gwarancję pewności, że Twoje dziecko będzie wyglądało jak mały anioł. Nie zwlekaj, odwiedź nasz sklep już dziś i przekonaj się o jakości naszych produktów!

Dodatki komunijne