Pomoc w przewozie osób chorych

Zapomnij o problemie z dowiezieniem osoby chorej do szpitala, do banku, sądu, hospicjum czy też na jakąś uroczystość. Wystarczy, że skorzystać z usług prywatnej firmy Medi-Trans, która proponuje między innymi transport sanitarny z udziałem wykwalifikowanej załogi, która w razie potrzeby udzieli osobie chorej pomocy.

Transport sanitarny

autofest.pl

Nasza firma oferuje profesjonalny wynajem samochodów. Gdańsk to miasto, w którym znajduje się siedziba naszej firmy. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej propozycji. W naszej flocie znajdą Państwo pojazdy nowoczesne i objęte gwarancją. Polecamy wypożyczenie samochodów z lotniska od naszej firmy!

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk lotnisko

Przewozy na zachód

Witamy w firmie Complex. Busy na Niemcy to najlepszy środek transportu dla wszystkich osób pracujących za Odrą. Jeżeli chcesz podróżować wygodnie, bez przesiadek, a przede wszystkim oszczędnie, zdecyduj się na naszą obsługę. Wyruszamy do Niemiec i Holandii dwa razy w tygodniu. Podobnie organizujemy kursy powrotne do Polski. Atrakcyjne ceny, niewielkie grupy pasażerskie i dowozy w systemie od drzwi do drzwi to nasze najważniejsze atuty. Zadzwoń i zarezerwuj termin wyjazdu już dziś. Oferujemy sprawdzone rozwiązania.

Busy niemcy

Firma Olkop - oleje napędowe i paliwa

Nasza oferta skierowana jest zarówno do zwykłych kierowców jak i Klientów biznesowych takich jak na przykład firmy transportowe. Przedsiębiorstwo Olkop to przede wszystkim detaliczna i hurtowa sprzedaż paliw takich jak benzyna oraz olej napędowy. Posiadamy własną sieć stacji a także samoobsługowych myjni samochodowych. Dokładamy wszelkich starań do tego aby dostarczać naszym Klientom najwyższej jakości produkty, które zapewniają właściwą oraz bezpieczną pracę silnika. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Hurtowa sprzedaż paliw

Zagraniczny transport busami - Czarter Lwówek Śląski

Dbamy o bezpieczeństwo i komfort podróżnych, dlatego nasze usługi takie jak przewóz osób już od siedemnastu lat wybiera wielu Polaków pracujących na stałe za granicą. Każdy nasz bus do Monachium, Hamburga czy Berlina to klimatyzowany i posiadający liczne udogodnienia pojazd, prowadzony jedynie przez doświadczonych i zaufanych kierowców. W Czarter Lwówek Śląski posiadamy flotę nowoczesnych pojazdów, takich jak np. Renault Traffic, posiadający aktualne ubezpieczenie Assistance. Nasi pasażerowie mogą zabrać ze sobą aż dwie spore torby podróżne.

Przewóz osób

Od wielu lat organizujemy przewozy busami z Anglii do Polski. Staramy się w pełni dostosować swoją ofertę do potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów. Dzięki tej propozycji każdy podróżnik może szybko przebyć trasę z różnych miast polskich do Wielkiej Brytanii. Jesteśmy pewni, że nasza oferta przewozowa spełni oczekiwania każdego Klienta.

bus do anglii radom

Domeną naszej nieskazitelnej firmy autokarowej jest rozwojowa część przemysłu i jako profesjonaliści jesteśmy świadomi jakie są oczekiwania rynku oraz naszych kontrahentów. Wyróżniająca się wysokim poziomem estetyki oferta zawierająca tanie przewozy osobowe i pracownicze w Warszawie, wynajem autobusów i autokarów oraz inne to tylko znikoma dawka szerokiego zbioru usług.

Autobusy wynajem poznań

Usługi regeneracji przekładni

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku motoryzacyjnym jesteśmy w stanie zapewnić Państwu sprawne i rzetelne wykonanie usług serwisowych. Oferowana regeneracja skrzyń biegów dotyczy zarówno systemów manualnych, jak i automatycznych czy też półautomatycznych. Podejmujemy się diagnostyki oraz naprawy przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu warsztatowego.

Regeneracja skrzyń biegów