Tanie ulotki na zamówienie

Nie zawsze bowiem najbogatsze kraje muszą posiadać wszystkie dziedziny aktywności zawodowej u siebie i dlatego to w Polsce są robione najlepsze i tanie ulotki. Poznań jest z tego znana na całym kontynencie a największe koncerny medialne oraz międzynarodowe zgłaszają się do naszej stolicy Wielkopolski z zamówieniami na tanie ulotki. Jest to w pewnym sensie nobilitacja na Polski ponieważ jak do tej pory nie mieliśmy się czym wyróżnić w Unii Europejskiej a bycie bezbarwnym nigdy nie jest doceniane.

Tanie ulotki

Artykuły promocyjne dla firm - Udziałowiec

W naszej ofercie znajdą państwo doskonałej jakości akcesoria papiernicze, na których może znaleźć się nazwa i logo przedsiębiorstwa. W naszej drukarni Udziałowiec sprzedajemy bloczki reklamowe, wizytówki, teczki, segregatory, plakaty, torby oraz ulotki. Oferujemy również profesjonalne i ciekawe kalendarze książkowe oraz ścienne.

Bloczki reklamowe

Artykuły ekologiczne

Tylko w naszym asortymencie znajdują się tak praktyczne w zastosowaniu i idealne do ponownego użytku torby papierowe. Producent Intropaks zadbał o ich każdy szczegół. Idealnie nadają się one jako promocja firmy, produktu, czy usługi. Możesz na nich wydrukować logo swojego przedsiębiorstwa i reklamować je wszędzie! Zachęcamy do kupna naszych ekologicznych artykułów.

Torby papierowe producent

Produkcja neonów reklamowych

Nasze napisy świetlne zapewniają lokalom rozpoznawalność i oraz szybszą identyfikację wśród klientów. Proponujemy też wewnętrzne neony LED, które będą służyć jako atrakcyjna ozdoba oraz klimatyczny dodatek do wnętrza. W tej technice możemy wykonać loga, szyldy, banery oraz pojedyncze litery. Przyjmujemy również zamówienia na napisy świetlne niestandardowe.

Neony LED

Zalety wyświetlaczy reklamowych

Wiele osób zastanawia się nad tym, jak wybrać najlepszy wyświetlacz LED? Odpowiedź jest prosta - korzystając z niego musisz zwrócić uwagę na przeznaczenie. W naszym asortymencie znajdują się modele mono, które pozwalają na swobodną edycje tekstu. Do każdego zestawu dołączona jest nowoczesna klawiatura umożliwiająca wprowadzenie wiadomości do 8 tysięcy znaków. Dzięki temu każdy nasz klient ma szansę skorzystać z tego wyjątkowego narzędzia przekazu informacji oraz treści reklamowych. Dodatkowym atutem są również różne czcionki.

Wyświetlacze LED

Ekrany diodowe

Świadczymy usługi w zakresie dostarczania nowoczesnych technologii dla firm. Oferujemy wynajem telebimu na konferencje, wydarzenia sportowe, a także targi branżowe. Zajmujemy się także sprzedażą ekranów LED i diodowych, które wzbogacą każdy event - niezależnie od jego charakteru. Oprócz tego zapewniamy serwis gwarancyjny.

Wynajem telebimu

materiały antystatyczne

Jeżeli wysyłasz dużą liczbę listów lub przesyłek o niewielkim rozmiarze i pragniesz jak najlepiej je zabezpieczyć, najlepszym sposobem na to będą dostępne w asortymencie naszego sklepu folie bąbelkowe. Są to bardzo amortyzujące i wytrzymałe materiały antystatyczne nadające się do różnych produktów i w pełni ekologiczne.

Folia bąbelkowa