Artykuły promocyjne dla firm - Udziałowiec

W naszej ofercie znajdą państwo doskonałej jakości akcesoria papiernicze, na których może znaleźć się nazwa i logo przedsiębiorstwa. W naszej drukarni Udziałowiec sprzedajemy bloczki reklamowe, wizytówki, teczki, segregatory, plakaty, torby oraz ulotki. Oferujemy również profesjonalne i ciekawe kalendarze książkowe oraz ścienne.

Bloczki reklamowe

Ekrany diodowe

Świadczymy usługi w zakresie dostarczania nowoczesnych technologii dla firm. Oferujemy wynajem telebimu na konferencje, wydarzenia sportowe, a także targi branżowe. Zajmujemy się także sprzedażą ekranów LED i diodowych, które wzbogacą każdy event - niezależnie od jego charakteru. Oprócz tego zapewniamy serwis gwarancyjny.

Wynajem telebimu

Foldery reklamowe

Zapraszamy Państwa na stronę internetową zakładu poligraficznego ArtDruk, w celu zapoznania się z pełnym zakresem naszych profesjonalnych usług. Naszym Klientom proponujemy wysokiej jakości druk wysokonakładowy, takich materiałów jak gazetki i foldery reklamowe, katalogi, albumy, ulotki, książki oraz czasopisma. Dodatkowo posiadamy własną introligatornię oraz zajmujemy się uszlachetnianiem powierzanych nam zleceń. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strefy Klienta oraz do złożenia zamówienia.

Foldery reklamowe

Pomoc w inwestycjach

Działalność firmy opiera się na obsłudze rentierów, przystępujących do programów grupowych, np. INWE lub OZE. W wywiadzie można zapoznać się z informacjami o biznesie - Pracownia Finansowa posiada już pierwsze opinie inwestorów, pobierających dochody z projektów ekologicznych - głównie banków ziemi.

Pracownia Finansowa - opinie inwestorów

Fartuchy z nadrukiem

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się liczne gadżety i elementy odzieży, które sprawdzą się jako prezent dla bliskiej osoby lub wyposażenie dla pracowników. Poza typowymi torbami i plecakami reklamowymi można u nas zamówić również fartuchy i zapaski kuchenne. Wyroby te wykonywane są z miękkiego i wytrzymałego materiału bawełnianego, wyposażone są też w praktyczne kieszenie. Mogą zostać oznakowane haftem lub nadrukiem. Dostępne jest wiele modeli do wyboru w różnorodnej kolorystyce,

zapaski kuchenne