Budujemy domy drewniane

Specjalnością naszej firmy jest budowa domów drewnianych. Są to niezwykłe budynki, które z pewnością spełnią oczekiwania jakościowe i estetyczne swoich mieszkańców. Budujemy szybko, a wykonane przez nas obiekty są trwałe, zapewniają doskonały komfort cieplny, a dodatkowo zachwycają swoją nietuzinkową, ale zarazem ponadczasową urodą. Warto więc w nie zainwestować. Jeśli marzycie o własnych czterech kątach to zachęcamy serdecznie do podjęcia współpracy z naszą firmą. Dane kontaktowe znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Budowa domów drewnianych

Firma deweloperska

Jesteśmy profesjonalną firmą deweloperską oferującą komfortowe domy i mieszkania na sprzeda w Gnieźnie. Oferowane przez nas lokale spełniają wszystkie niezbędne standardy obowiązujące w prawie budowlanym, a także wyróżniają się praktycznym układem pomieszczeń i doskonałą lokalizacją. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich prowadzonych przez nas inwestycji budowlanych.

Mieszkania na sprzedaż Gniezno

Powłoki poliuretanowe

Liczne materiały izolacyjne, jakie udostępniliśmy dla naszych klientów w najbardziej atrakcyjnych cenach to rozwiązania, jakie sprawdzą się podczas wykonywania odpowiednich prac remontowych czy też budowlanych na danych obiektach. Oferowane przez nas żywice epoksydowe czy powłoki poliuretanowe stosowane są dla uzyskiwanie odpowiedniego zabezpieczenia danych powierzchni, jak na przykład wykorzystywane są do uzyskiwania najbardziej elastycznych, a także wytrzymałych nawierzchni dla wykonania posadzek.

Powłoki poliuretanowe

1
2