Niezapomniane spływy kajakowe

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z unikalnej oferty naszej firmy, która organizuje niezapomniane spływy kajakowe po rzece Mała Panew. Piękne krajobrazy i profesjonalny sprzęt to gwarancja, że weekend na rzece będzie udany i bezpieczny. Każda z osób biorących udział w spływie wyposażona jest w kamizelkę ratunkową, jak również wysokiej klasy kajaki.

Spływy kajakowe Mała Panew

Profesjonalne usługi organizacji wydarzeń

Konferencje, szkolenia, bankiety i pikniki firmowe to tylko niektóre z oferowanych usług. Organizacja eventów przez naszą agencję przebiega sprawnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz korzystaniu z usług sprawdzonych podwykonawców. Realizacje dopasowujemy do oczekiwań klientów, aby byli w pełni zadowoleni z imprezy.

Organizacja eventów

Artykuły papiernicze online

Wyprawka dla dziecka powinna składać się między innymi z doskonałej jakości przyborów szkolnych, które przydadzą się nie tylko na plastyce. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo niezwykle atrakcyjne, kolorowe, a przy tym solidne i wydajne artykuły papiernicze i plastyczne, które idealnie zapełnią piórnik dziecka, a także pozwolą mu na rozwijanie swojej kreatywności. Posiadamy szeroki wybór doskonałych kredek, farb, pisaków, przyrządów geometrycznych, zeszytów a także wielu innych elementów.

Artykuły papiernicze

Pokazy iluzji na imprezy

Zorganizowanie eventu, imprezy firmowej albo przyjęcia dla dużej liczby gości musi mieć jakiś element rozrywkowy, który powoli nabrać całemu przedsięwzięciu nieco świeżego i ożywczego charakteru. W tym celu doskonale sprawdzają się iluzjoniści. Jak jednak nie dać się złapać na ofertę szarlatanów i amatorów? Wybierz kogoś znanego i popularnego! Marcin Cichomski to komik-magik-ekwilibrysta, którego niebywałe popisy można było wielokrotnie oglądać w telewizji. Na jego stronie internetowej dowiesz się więcej szczegółów. Odwiedź ją już teraz!

Pokazy iluzji na imprezy

Urządzenia ogrzewające na imprezy plenerowe

Organizujesz wesele, urodziny lub imprezę w plenerze? W takiej sytuacji musisz być przygotowany na odpowiednie ogrzewanie namiotu, dzięki któremu zabawa będzie mogła trwać nieprzerwanie - nawet całą noc! Posiadamy urządzenia takie jak piece olejowe, grzybki gazowe lub przenośne kaloryfery elektryczne.

Ogrzewanie namiotu