Lord4Sport

Bieżnia treningowa do biegania najwyższej jakości pomoże Ci spełnić marzenia o szczupłej sylwetce. Jeśli chcesz dobrze wyglądać i być w formie, musisz uprawiać regularną aktywność fizyczną. Wiemy, że to nie łatwe, dlatego oferujemy najlepszy sprzęt, który pozwoli Ci ćwiczyć w domu, bez względu na porę dnia, na to ile masz czas itp. Dojazdy na siłownię czy grafik zajęć w fitness klubie są pewnym ograniczeniem. My pozwalamy Ci zaoszczędzić cenne godziny. Oferujemy bieżnie treningowe i wiele innych ssprzętów.

Bieżnia treningowa

Akcesoria do rowerów

W ofercie naszego sklepu dostępnych jest wiele akcesoriów do jednośladów. Wśród nich mamy m.in. opony rowerowe 29 antyprzebiciowe. Są one bardzo wytrzymałe i pozwalają przez długi czas cieszyć się jazdą nawet w wymagającym terenie. Zapewniają bardzo dobrą przyczepność do podłoża, a dzięki temu bezpieczeństwo.

Opony rowerowe 29 antyprzebiciowe

Drążki do ćwiczeń

Wystarczy 15 minut dziennie by zwiększyć wydolność swojego organizmu i poprawić kondycję fizyczną. Proponujemy Państwu wyposażenie siłowni najwyższej jakości, w tym drążki do pociągania, ławeczki, stojaki na hantle i wiele innych urządzeń. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z pełną ofertą.

Drążki do podciągania

Zajęcia pilatesu

To tu, pod okiem doświadczonych instruktorów, poznasz prawdziwą moc tej formy ćwiczeń, która doskonali zarówno ciało, jak i umysł. Mksymalne skupienie, kontrola ruchu oraz płynność – to podstawowe zasady, dzięki którym osiągniesz równowagę ciała i ducha. Ćwiczenia dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb pozwolą Ci nabrać lekkości, poprawić gibkość oraz kształtować umięśnienie. Wypróbuj się na różnych poziomach intensywności – od spokojnych ćwiczeń regeneracyjnych, po intensywne treningi siłowe. Nasze studio pilates gwarantuje profesjonalizm, indywidualne podejście i komfortowe warunki. Zostań żonglerem swojego ciała i ducha! Zapisz się już dziś na pierwsze zajęcia.

studio pilates