Lord4Sport

Bieżnia treningowa do biegania najwyższej jakości pomoże Ci spełnić marzenia o szczupłej sylwetce. Jeśli chcesz dobrze wyglądać i być w formie, musisz uprawiać regularną aktywność fizyczną. Wiemy, że to nie łatwe, dlatego oferujemy najlepszy sprzęt, który pozwoli Ci ćwiczyć w domu, bez względu na porę dnia, na to ile masz czas itp. Dojazdy na siłownię czy grafik zajęć w fitness klubie są pewnym ograniczeniem. My pozwalamy Ci zaoszczędzić cenne godziny. Oferujemy bieżnie treningowe i wiele innych ssprzętów.

Bieżnia treningowa

Akcesoria do rowerów

W ofercie naszego sklepu dostępnych jest wiele akcesoriów do jednośladów. Wśród nich mamy m.in. opony rowerowe 29 antyprzebiciowe. Są one bardzo wytrzymałe i pozwalają przez długi czas cieszyć się jazdą nawet w wymagającym terenie. Zapewniają bardzo dobrą przyczepność do podłoża, a dzięki temu bezpieczeństwo.

Opony rowerowe 29 antyprzebiciowe

Drążki do ćwiczeń

Wystarczy 15 minut dziennie by zwiększyć wydolność swojego organizmu i poprawić kondycję fizyczną. Proponujemy Państwu wyposażenie siłowni najwyższej jakości, w tym drążki do pociągania, ławeczki, stojaki na hantle i wiele innych urządzeń. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z pełną ofertą.

Drążki do podciągania