Lord4Sport

Bieżnia treningowa do biegania najwyższej jakości pomoże Ci spełnić marzenia o szczupłej sylwetce. Jeśli chcesz dobrze wyglądać i być w formie, musisz uprawiać regularną aktywność fizyczną. Wiemy, że to nie łatwe, dlatego oferujemy najlepszy sprzęt, który pozwoli Ci ćwiczyć w domu, bez względu na porę dnia, na to ile masz czas itp. Dojazdy na siłownię czy grafik zajęć w fitness klubie są pewnym ograniczeniem. My pozwalamy Ci zaoszczędzić cenne godziny. Oferujemy bieżnie treningowe i wiele innych ssprzętów.

Bieżnia treningowa

Broń palna

Oferujemy szeroki asortyment produktów strzeleckich. Nasz stacjonarny sklep z bronią posiada m.in. sprzęty gładkolufowe, bocznego zapłonu i repliki czarnoprochowe. Sprzedajemy używane oraz nowe pistolety i karabinki, przeznaczone również do celów kolekcjonerskich. W ofercie dostępne są także akcesoria do strzelania.

Sklep z bronią

Akcesoria do rowerów

W ofercie naszego sklepu dostępnych jest wiele akcesoriów do jednośladów. Wśród nich mamy m.in. opony rowerowe 29 antyprzebiciowe. Są one bardzo wytrzymałe i pozwalają przez długi czas cieszyć się jazdą nawet w wymagającym terenie. Zapewniają bardzo dobrą przyczepność do podłoża, a dzięki temu bezpieczeństwo.

Opony rowerowe 29 antyprzebiciowe