Lord4Sport

Bieżnia treningowa do biegania najwyższej jakości pomoże Ci spełnić marzenia o szczupłej sylwetce. Jeśli chcesz dobrze wyglądać i być w formie, musisz uprawiać regularną aktywność fizyczną. Wiemy, że to nie łatwe, dlatego oferujemy najlepszy sprzęt, który pozwoli Ci ćwiczyć w domu, bez względu na porę dnia, na to ile masz czas itp. Dojazdy na siłownię czy grafik zajęć w fitness klubie są pewnym ograniczeniem. My pozwalamy Ci zaoszczędzić cenne godziny. Oferujemy bieżnie treningowe i wiele innych ssprzętów.

Bieżnia treningowa

Trening

Kochasz sport i ciągle szukasz nowych dziedzin, dzięki którym poprawisz jędrność swojego ciała? Zapraszam Cię do odwiedzenia mojej strony internetowej, na której przedstawiam przygotowane przeze mnie treningi kettlebell. Jest to kurs mający na celu poprawę sylwetki i wzmocnienie mięśni i jest przeznaczony dla osób początkujących.

Treningi kettlebell

Filtr do wody

Zapraszamy do zakupu naszych jacuzzi, a także przeznaczonych do nich akcesoriów. Są to m.in. różnego rodzaju filtry do wanien spa. Na stronie dostępnych jest kilka wariantów tego produktu, abyście mogli wybrać najlepszy do waszego jacuzzi. Jeśli nie jesteś pewien, na który się zdecydować, chętnie doradzimy.

Filtry do wanien spa

Obozy skałkowe

Uwielbiasz przekraczać własne granice i próbować nowych rzeczy? Odwiedź zatem naszą stronę online i zapisz się na obóz wspinaczkowy, który organizujemy na pięknej Sycylii. W naszych zajęciach mogą wziąć udział zarówno osoby początkujące, jak i te średnio zaawansowane. Pomożemy Ci postawić pierwsze kroki na skałkach!

Obóz wspinaczkowy

Sklep ze sprzętem do sportów zimowych

W bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz artykuły niezbędne do uprawiania sportów zimowych. Kupisz u nas pochodzące od renomowanych producentów imadła narciarskie o różnych parametrach technicznych. Pozwalają na mocowanie płóz w różnych płaszczyznach (w pionie lub poziomie) oraz pod różnym kątem.

imadła narciarskie