Lord4Sport

Bieżnia treningowa do biegania najwyższej jakości pomoże Ci spełnić marzenia o szczupłej sylwetce. Jeśli chcesz dobrze wyglądać i być w formie, musisz uprawiać regularną aktywność fizyczną. Wiemy, że to nie łatwe, dlatego oferujemy najlepszy sprzęt, który pozwoli Ci ćwiczyć w domu, bez względu na porę dnia, na to ile masz czas itp. Dojazdy na siłownię czy grafik zajęć w fitness klubie są pewnym ograniczeniem. My pozwalamy Ci zaoszczędzić cenne godziny. Oferujemy bieżnie treningowe i wiele innych ssprzętów.

Bieżnia treningowa

Obozy skałkowe

Uwielbiasz przekraczać własne granice i próbować nowych rzeczy? Odwiedź zatem naszą stronę online i zapisz się na obóz wspinaczkowy, który organizujemy na pięknej Sycylii. W naszych zajęciach mogą wziąć udział zarówno osoby początkujące, jak i te średnio zaawansowane. Pomożemy Ci postawić pierwsze kroki na skałkach!

Obóz wspinaczkowy

Sklep ze sprzętem do sportów zimowych

W bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz artykuły niezbędne do uprawiania sportów zimowych. Kupisz u nas pochodzące od renomowanych producentów imadła narciarskie o różnych parametrach technicznych. Pozwalają na mocowanie płóz w różnych płaszczyznach (w pionie lub poziomie) oraz pod różnym kątem.

imadła narciarskie

Broń palna

Oferujemy szeroki asortyment produktów strzeleckich. Nasz stacjonarny sklep z bronią posiada m.in. sprzęty gładkolufowe, bocznego zapłonu i repliki czarnoprochowe. Sprzedajemy używane oraz nowe pistolety i karabinki, przeznaczone również do celów kolekcjonerskich. W ofercie dostępne są także akcesoria do strzelania.

Sklep z bronią

Odzież sportowa

Jednym z kluczowych składników każdego sportowego sukcesu jest dobranie odpowiedniej odzieży. Takie właśnie są nasze stroje treningowe! Oferta wyspecjalizowanej odzieży do sztuk walki zawiera w sobie produkty, które są przede wszystkim wygodne, a także wykonane z naturalnego, wysokiej jakości materiału.

Stroje treningowe